1

1- Teklif Formunu Doldurun

Evinize teklif verebilmemiz için evinizin bilgilerini bizimle paylaşın. Formdaki bilgilerin doğru olması, teklif sürecinin hızını olumlu etkileyeceğinden özenle girmeye dikkat edin.

2

2- Telefon Görüşmesi

Ekibimiz, formda verilmiş olan bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için sizinle 0 (850) 532 86 00 veya 0 (212) 963 00 86 no'lu telefonumuzdan iletişime geçer. Yetki sahibi olduğunuzun ve evle ilgili yasal bir sıkıntı olmadığının doğrulanması için sizden tapu bilgileriniz talep edilir.

3

3- Teklifin İletilmesi

Evtiko, sadece İstanbul'daki 800.000 TL değerinin altındaki, krediye uygun konutlara teklif vermektedir. Eviniz kriterlerimize uygun ise, profesyonel lisanslı gayrimenkul uzmanlarımız, teknolojik altyapımızı da kullanarak size teklifimizi iletirler.

4

4- Son Kontroller

Teklifimizi kabul etmenizin ardından, saha ekibimiz evin son kontrolünü gerçekleştirmek üzere bir ziyarette bulunurlar. Bu ziyaretle, ev hakkında verilen bilgilerin doğruluğu ve diğer şartların kontrolü sağlanır.

5

5- Ödeme ve İşlemler

Evin boşaltılmasının ardından, tapu işlemlerinin yapılacağı gün noter huzurunda gerekli evrakların imzalanmasından sonra paranızın tamamını anında alırsınız.

Tebrikler!

Aylar sürecek ve çok stresli geçecek ev satış sürecini günler içinde tamamladınız.

Mutlu Evtiko Müşterileri

Müşterilerimiz aylarca beklemezler, komisyon ödemezler, ev göstermekle uğraşmazlar.