Teklif

Evtiko'da her şey teklif formunu doldurmanızla başlar. Teklif almak tamamen ücretsizdir. Teklifimizi, yazılı olarak size ilettikten sonra maksimum 5 iş günü düşünme süreniz vardır.

Fiyatlama

Evinizin değerlemesi sistemimizdeki veritabanına bağlı algoritmalar ve bünyemizdeki profesyonel lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanlarınca yapılmaktadır.

Satış İşlemi

Teklifin kabulünün ardından, satış için gerekli evrakların temini satıcı tarafından sağlanır. Evrakların tamamlanmasının ardından, işlem günü kararlaştırılır ve tapu müdürlüğünden randevu alınır. Teklif edilen tutar, tarafınıza ödenecek net tutardır. Herhangi bir masraf kalemi belirtilerek sonradan bir kesinti yapılmaz. İşlem esnasında Evtiko bloke çek ile ödeme yapar.

Evlerin Sonraki Satış Süreci

Evtiko, sizden aldığı evde gerekli tadilatları ve yenilemeleri yapar. Ev temizlenir ve satışa hazır hale getirilir. Ardından evinizin resimleri profesyonel fotoğrafçılarımız tarafından çekilir. Bundan sonra evin satış süreci başlar. Evtiko kendi kanalları ve iş ortakları aracılığıyla evin nihai sahibine satışını gerçekleştirir.

Size Faydası

Evtiko sayesinde uzun ve yorucu bir ev satış sürecine hiç girmeden daha ilk günden paranızı alarak mutlu sona erişmiş olursunuz. Paranızın tamamını PEŞİN olarak alırsınız. Geri kalan bütün satış süreçleriyle artık Evtiko ilgilenecektir.

Tebrikler!

Aylar sürecek ve çok stresli geçecek ev satış sürecini günler içinde tamamladınız.

Mutlu Evtiko Müşterileri

Müşterilerimiz aylarca beklemezler, komisyon ödemezler, ev göstermekle uğraşmazlar.